Czymanowo – działki nad jeziorem (kilka kilometrów od Bałtyku)


Czymanowo

Typ
Grunty
Na sprzedaż
Pokoje
Łazienka
Powierzchnia
5000 m²

O Ofercie

Oferujemy do sprzedaży sześć działek o powierzchni 0,50 ha oraz jedną o pow. 2,40 ha, położone w Czymanowie, gmina Gniewino, powiat wejherowski, województwo pomorskie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę zagrodową, rezydencyjną, agroturystyczną. Media : energia, woda, gaz (przy drodze). Czymanowo leży przy rzece Górnej Piaśnicy, oddalone jest 15 km od linii brzegowej Bałtyku, 2 km od Jeziora Żarnowieckiego. Czymanowo to piękna, stara rycerska wieś kaszubska otoczona lasami i wodami. Są to atrakcyjne tereny turystyczne, na których znajdują się między innymi Dwór Czymanowo, elektrownia pompowo – szczytowa Żarnowiec wraz ze zbiornikiem wodnym, punkt widokowy Kaszubskie Oko, osada średniowieczna w Sławutowie, strusia farma w Kniewie, labirynt w polu kukurydzy w Swarzewie, Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie oraz wiele innych ciekawych miejsc związanych z Trójmiastem, Zatoką Pucką i Helem. Działka może być nabyta przez jednego inwestora a także przez kilka osób na współwłasność. Istnieje szereg możliwości zabudowy i zagospodarowania tego terenu, w tym budowa domu wolnostojącego, ustawienie przyczep turystycznych, domu typu holenderskiego itp. Na jednej z działek jest wydane pozwolenie na budowę oczka wodnego.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości zagospodarowania terenu udzielimy zainteresowanym po skontaktowaniu się z nami.

Cena 45 zł/m2 (do negocjacji).

Oferta na wyłączność.

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oględzin, oświadczeń i dokumentów uzyskanych od właściciela oraz osób trzecich, mogą podlegać aktualizacji. Zalecana jest samodzielna weryfikacja danych, zwłaszcza informacji dotyczących możliwości i warunków przyłączenia do sieci.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Szczegóły

Rodzaj: Grunty Na sprzedaż

Cena: 225,000

Powierzchnia: 5000 m²

Lokalizacja: Czymanowo - gmina Gniewino - powiat wejherowski - województwo pomorskie

Rynek: wtórny

Tytuł prawny: własność

Zobacz Również

225,000

Kontakt

Agent

Halina Napierała

Telefon

E-mail