Dom do remontu w Leszczynie


Leszczyna Polska

Typ
Domy
Na sprzedaż
Pokoje
3 Pokoje
Łazienka
1 Łazienka
Powierzchnia
150 m²

O Ofercie

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość o powierzchni 3100 m2 , położoną w malowniczej miejscowości Leszczyna, gmina Złotoryja, powiat złotoryjski, województwo dolnośląskie.
Wieś leży na Pogórzu Kaczawskim (Pogórzu Złotoryjskim), otoczona jest lasami Parku Krajobrazowego Chełmy. Nieruchomość zabudowana jest przedwojennym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 150 m2, który przeznaczony jest do kapitalnego remontu. Parter: kuchnia z salonem, łazienka i przedpokój. Piętro: 2 pokoje, łazienka.
Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz jest doprowadzony do wsi. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Leszczyna położona jest w odległości 9 km od Złotoryi, 24 km od Legnicy oraz drogi krajowej S3. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Złotoryja, nieruchomość ta przeznaczona jest pod zabudowę letniskowo-rekreacyjną oraz mieszkaniową z dopuszczeniem lokalizacji nieuciążliwych usług, handlu, gastronomii i rzemiosła.
W Leszczynie powstaje wiele nowych pięknych domów i rezydencji. Cena 185 000 zł – do negocjacji.
Udzielamy profesjonalną pomoc prawną dotyczącą nieruchomości oraz pomagamy w uzyskaniu kredytu!

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oględzin, oświadczeń i dokumentów uzyskanych od właściciela oraz osób trzecich, mogą podlegać aktualizacji. Zalecana jest samodzielna weryfikacja danych, zwłaszcza informacji dotyczących możliwości i warunków przyłączenia do sieci.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Szczegóły

Rodzaj: Domy Na sprzedaż

Cena: 185,000

Pokoje: 3

Powierzchnia: 150 m²

Łazienka: 1

Lokalizacja: Leszczyna

Pokoje: 3

Taras: balkon

Rynek: wtórny

Materiał budowlany: cegła

Stan budynku: do remontu

Udogodnienia: dostęp do drogi (asfaltowa)

Media: kanalizacja, prąd, woda

Tytuł prawny: własność

Zobacz Również

185,000

Kontakt

Agent

Halina Napierała

Telefon

E-mail