Działka w Raszowej


Raszowa

Typ
Grunty
Na sprzedaż
Pokoje
Łazienka
Powierzchnia
408 m²

O Ofercie

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Raszowej, gmina Lubin, o powierzchni 408 m2. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo cichej części miejscowości, wśród nowych domów, pod lasem. Media na działce: kanalizacja, woda, prąd, gaz wzdłuż drogi. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, usługową i zagrodową. Dogodny i szybki dojazd do drogi S3, Lubina i Legnicy. W odległości 4 km jest dworzec PKP.

Na działce znajduje się budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 47,85 m2 , kubatura 197,20 m3 , powierzchnia zabudowy 58,03 m2, wykonany z „płyty obornickiej”, w którym można prowadzić działalność usługowo-handlową lub dokonać rozbiórki. Istnieje możliwość adaptacji budynku na cele mieszkalne.

Cena 95000 zł – do negocjacji.

Udzielamy profesjonalną pomoc prawną dotyczącą nieruchomości oraz pomagamy w uzyskaniu kredytu!

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oględzin, oświadczeń i dokumentów uzyskanych od właściciela oraz osób trzecich, mogą podlegać aktualizacji. Zalecana jest samodzielna weryfikacja danych, zwłaszcza informacji dotyczących możliwości i warunków przyłączenia do sieci.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Szczegóły

Rodzaj: Grunty Na sprzedaż

Cena: 95,000

Powierzchnia: 408 m²

Lokalizacja: Raszowa

Rynek: wtórny

Tytuł prawny: własność

Zobacz Również

95,000

Kontakt

Agent

Halina Napierała

Telefon

E-mail